Velkoobchodní spolupráce

Dopřejte svým zákazníkům jedinečný čajový zážitek

Jste kavárna, restaurace, hotel, obchod se zdravou výživou nebo wellness centrum? Kontaktujte nás a prodávejte naše produkty. Vytvoříme společně něco úžasného.

Obchodní spolupráce

Staňte se naším partnerem

Vyrábíme jedinečné čaje, které pomáhají lidem cítit se lépe - mít více energie, méně stresu a lepší spánek. 

Jsme přesvědčeni, že čaje Dakys vaše zákazníky zaujmou a uspokojí do posledního doušku, ale také vylepší vaší nabídku a pomohou zvýšit ziskovost vašeho podniku. Jdete do toho s námi?

Vyšperkované k dokonalosti  

Kde ostatní výrobci čajů končí, my začínáme. Nechtěli jsme vytvořit jen další chutný čaj, co bude jen "dobře" chutnat. Čaje Dakys jsou o DVA kroky dál. Byly vytvořené s důrazem na jejich funkčnost a maximum zdravotních benefitů, které díky nim vaši zákazníci získají.

Obchodní spolupráce
Obchodní spolupráce

Vybíráme pro vás to nejlepší

Ručně a pečlivě vybíráme každou bylinku a lístek čaje, který půjde do našeho balení, abychom vašim zákazníkům mohli dopřát nejvyšší možnou kvalitu a nezapomenutelný zážitek při pití čaje Dakys. 

Sběr, zpracování ingrediencí a zabalení čajů Dakys se provádí výhradně ručně. Celý proces výroby probíhá s vášní a láskou k čaji, nedaleko hory Říp v Česku. Zkrátka hezky česky.

Zdravé pro vás i přírodu

Ingredience v našich čajích pocházejí z ekologického zemědělství od férových a udržitelných pěstitelů z celého světa. To potvrzuje BIO certifikace, kterou mají všechny produkty Dakys. 

Co BIO znamená pro vás a zdraví vašich zákazníků? 

✓ Budou konzumovat jen to nejčistší a nejlepší z přírody.

✓ BIO čaje a bylinky jsou nutričně bohatší, chutnější a obsahují více vitaminů, minerálních látek a enzymů. Tz. silnější účinek.

✓ Neobsahují pesticidy a škodlivé "éčka" (umělé barviva, sladidla, aromata). Ty mohou způsobovat zdravotní problémy jako migrény, hyperaktivitu a další zdravotní potíže.  

✓ Ekologičtí zemědělci a biovýrobci musí dodržovat vysoké standardy, které jsou ukotvené v legislativě EU.

Obchodní spolupráce
Obchodní spolupráce

Nenecháme vás nikdy ve štychu

Společnou domluvou to nekončí, ale teprve vše začíná. Zaškolíme váš personál, připravíme vám popisky do menu, podpoříme prodej čajů Dakys propagačními materiály, uspořádáme ochutnávky nebo jinou speciální akci pro vaše zákazníky. V neposlední řadě podpoříme spolupráci šikovným marketingem, aby se o vašem podniku dozvěděli i naši zákazníci a brzy vás navštívili.

Spolupráce má být radost a ne starost 

Zakládáme si na osobním přístupu a spolehlivém, férovém jednání se všemi našimi partnery. Na čem se domluvíme, tak to platí. Od začátku si podmínky společně nastavíme, aby spolupráce byla efektivní a příjemná pro obě strany.

Objednávku provedete snadno a rychle, zapomeňte na vyplňování složitých formulářů. Stačí nám napsat e-mail nebo zavolat, kolik kusů a čeho potřebujete a náš tým začne na vaší objednávce pracovat. Od provedení objednávky vám zboží odešleme do 24 hodin (PO-PÁ). A ještě něco... Dopravné za první objednávku je samozřejmě na nás. Platí?

Obchodní spolupráce
 

Začněte prodávat naše produkty ještě tento týden

 Jdete do toho s námi? Výborně! Kontaktujte nás na adrese obchod@dakys.cz.

Těšíme se na spolupráci a případné setkání u vás nebo u nás v Dakysu pod Řípem.

Napište nám prosím základní informace o vašem podniku (kontaktní údaje, název / lokalita / typ podniku). Do 24 hodin se vám rádi ozveme. Děkujeme!

Máte kvalitní čajové příslušenství? 

Kromě čajů vám můžeme nabídnout originální a prémiové čajové příslušenství Dakys. Konkrétně odolné sítko z nerezové potravinářské oceli, které dokonale sedí do každého hrnku či konvice. Čajové filtry pro snadnou a rychlou přípravu sypaného čaje nebo naše ručně foukané hrnky Dakys z dvoustěnného termo skla

Máme vše, co potřebujete pro snadnou a rychlou přípravu čaje bez starostí na jednom místě. Jen se podívejte.

 

Obchodní spolupráce
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz